Proč je ketonová dieta takový hit? Má mnoho předností

Dukanova dieta shutterstock

Jistě jste o ní už slyšeli. Není divu, jelikož je poslední dobou velkým hitem. A to především pro několik unikátů, se kterými je spojena. Na několik z nich se podíváme. Jde zároveň o přednosti, které ketonová dieta má. Když se s nimi seznámíte, dost možná začnete přemýšlet o tom, že se jedná o jeden z nejlepších a také nejzajímavějších dietních režimů, který dnes existuje. V první řadě proto, že nepatří do kategorie těch, kde musíte delší dobu hladovět. Takové diety jsou nebezpečné a na tomto tento plán postavený není.

Ketonová dieta nabídne opravdu pestrý jídelníček

Jenom těžko byste hledali podobný redukční plán, kde by byl jídelníček podobně rozmanitý a podobně zajímavý. V tom je ketonová dieta velkým unikátem. Vlastně stačí jenom omezit to, kde jsou sacharidy. A jinak nejste limitováni v podstatě ničím. A pokud má jídlo dostatek bílkovin, je to jenom dobře. Proteinová dieta tak dovoluje třeba i sýry, stejně jako různé druhy masa, ale klidně také šunky, klobásy, nebo různé druhy uzenin. Tedy věci, které jsou u jiných dietních programů zakázané. Zapomínat nelze ani na různé mléčné výrobky, nebo třeba vajíčka. Ano, i toto všechno můžete.

Jídlo lze snadno koupit. Nabízí ho Ketomix

Pokud se obáváte toho, že jde o jednu z těch diet, kde budete trávit hodiny v kuchyni vařením a vážením jídel, jste na omylu. Stravu, kterou budete jíst, s i můžete koupit v podstatě v hotovém stavu. Jídlo lze buď hned sníst nebo ho jenom smícháte s vodou a ohřejete. V kuchyni tak nebudete trávit více času než pár minut. Přesně takové pokrmy nabízí Ketomix. A že jde o jídla velmi rozmanitá, to se můžete sami přesvědčit. Dokonce nechybí pokrmy, jako jsou různé tyčinky, nebo dokonce i speciální těstoviny, či palačinky. I to potvrzuje, že rozmanitější dietní plán byste jenom velmi těžko hledali. Kdo dietu vyzkoušel, ten to potvrzuje.