Hubnout snadno, rychle a po 2 týdny zdarma? Poradíme vám, jak na to

Že se nedá hubnout snadno a rychle? Ketonová dieta ukazuje, že to možné je. A to celkem jednoduše. Stačí jenom znát zásady, které má takzvané keto dieta, která je postavena na minimu sacharidů a maximu bílkovin. Dodržet stravovací plán následně není nic těžkého.

KetoMix nabízí ta správná jídla

Ne každý chce jídla sám připravovat, číst složení surovin, nebo snad odměřovat konkrétní množství. Kdo na to nemá čas ani náladu, pro toho jsou určené produkty KetoMix. Jedná se o kompletní stravu klidně i na několik týdnů. V tu chvíli jíte mnoho chutných a zajímavých věcí a své tělo i nadále udržujete v ketóze, při které spalujete tuky. Z nich tělo čerpá energii, a tak se necítíte ani unavení, ani podráždění.

Získejte jídlo na 2 týdny zdarma

KetoMix nabízí nejenom skvělá jídla, ale nyní i akci, díky které můžete získat keto dietu na celé 2 týdny zcela zdarma. Čas je jenom do konce ledna, a tak doporučujeme neváhat. A co pro to musíte udělat? Začít hubnout a svůj dietní plán dodržovat. Základem je objednávka balíčku keto diety na 4 týdny, registrace na webu hubnusketomix.cz a sdílení příspěvku s označením stránky @KetoMix nebo s hashtagem #hubnusketomix. Příspěvek o startu svého hubnutí lze sdílet na Facebooku nebo Instagramu.

Po třech týdnech tohoto dietního programu už uvidíte první výrazné výsledky. Tak proč se s nimi nepochlubit? Vyfoťte se a opět na FB nebo IG sdílejte příspěvek, tentokrát s fotografií stejným hashtagem či označením stránky. Když stejnou fotku pošlete i na mail hubnusketomix@ketomix.cz s žádostí o 2týdenní balíček zdarma, je váš!

Dieta, která funguje

V čem je tato dieta tak unikátní? V tom, že funguje. Jíte zajímavá jídla, jíte hodně, jíte rozmanitě a stále držíte své tělo v takzvané ketóze, které zajistí rychlé spalování tuků. Možnost hubnout 2 týdny zdarma už je dobrá motivace to zkusit, co říkáte?