Krabičková dieta

Ketonová dieta akce

Možností, jak přestat tloustnout a jak začít hubnout je hned několik. Naprostým základem je změna stravy. Pro toho, kdo nemá čas nakupovat, počítat kalorie, nebo dokonce vařit, existuje takzvaná krabičková dieta. Ta je u nás, ale i v zahraničí dlouhé roky velkým hitem. Jak vypadá, na čem je založena a pro koho je vhodná? To vše vám můžeme říci.

Co je to krabičková dieta? Svůj název dostala tato forma stravování celkem jednoduše. A to podle toho, jak se jídlo distribuuje. Krabičková dieta je založena na tom, že si zájemce o hubnutí objednává jídlo u specializované firmy. Ta mu ho každý den dodává čerstvé. A to zabalené právě v krabičkách. Podle této formy distribuce se začal používat daný název, který se celkem vžil.

Jídelníček nabízí pestrost a rozmanitost

Hlavní výhodou krabičkové diety je rozhodně to, že jídelníček není jednotvárný. Často ho sestavují odborníci na výživu. Díky tomu má správnou kalorickou hodnotu, správnou výživovou hodnotu, ale obsahuje i různorodé suroviny, které tvoří rozmanitá jídla. Běžný člověk má při hubnutí často problém s tím, že mu dochází inspirace a jí stále stejně. Krabičková dieta pomáhá tento stav snadno a jednoduše eliminovat. Samozřejmě roli vždy hraje to, kdo krabičky nabízí, jakou má historii, zkušenosti, tým výživových poradců, ale i kuchařů.

Získat lze jídelníček na míru podle potřeb každého z vás

Mnoho firem nabízí jídelníčky v mnoha formách. Samozřejmostí je dělení na muže i ženy, jelikož obě pohlaví mají jiný bazální metabolismus a spalování tuků. Dále však může jídelníček na míru vypadat tak, že má různou kalorickou hodnotu podle toho, jaký má člověk výdaj. Zapomínat nelze ani na jeho skladbu, pokud jde například o maso nebo živočišné produkty. Tím se vychází vstříc hlavně vegetariánům a veganům, kteří mají také možnou potřebu hubnout. Sestavený jídelníček a jídla v něm umožní jíst správně.